Wyświetl pojedynczy post
master17
Senior Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2779
Stary 10.03.2014, 22:22
Czy działanie po fakcie niezbyt zgodnie z prawe uważasz za normalne ? Nie można działać i trzymać się pewnych zasad aby nie było się do czego doyebać ? Ciekawe ile jest osób, którzy narzekają na race na murawie itp, a parę lat temu na meczu brali udział w nieco lepszych wydarzeniach jak ostatnio w Warszawie. Jak niebawem walną kare klubowi, za to że kibice stoją, to będzie też marudzenie iż działają na szkodę klubu itp ?
Odpowiedz cytując