jerry.lii.lewis napisał(a):

|
SKWK może reprezentować JEDYNIE członków SKWK, a jak wiadomo stanowią oni (członkowie SKWK) malutki procencik kibiców Wisły. Tak gwoli ścisłości.
|
Mylisz się, SKWK jest oficjalnym reprezentantem kibiców Wisły i ono ma prawo do wszelkich rozmów czy inicjatyw rozmów, tacy jak ty moga rozmawiać o menu w bufecie, czy kiełbacha jest dobrze wysmaż0ona, czy cola nie za zimna, czy Bednarz ma ładny krawat,
Jak chcesz mieć coś do powiedzenia to droga wolna, zalóż ze swoimi bednarzomaniakami swoje stowarzyszenie i działąj. Tylko wtedy musicie się ujawnić
