Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2777
Stary 10.03.2014, 22:20
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Nie przyjmujesz do wiadomości, że POlicja nie ma działać za wcześnie, ani za późno ? Jest powołana do tego, aby działać wtedy kiedy trzeba. A tym razem zaatakowała pijących piwo i weszła do biur w nocy!! Czy tak ma działać POlicja?
Masz rację, nie tak.
Ale to tylko relacja jednej strony. Wyjaśnić trzeba wątek i tyle. Nie wierzyłbym ślepo żadnej ze stron, policja ma zapewne o 180 stopni inną wersję, a prawda leży pośrodku.

Dla mnie i tak najważniejsza jest pierwsza część oświadczenia, bo ona dotyczy meritum "afery". Może jeden z drugim się przekona, że już mało kto popiera niekontrolowane odpalanie rac.
Odpowiedz cytując