Wyświetl pojedynczy post
jerry.lii.lewis
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: u mnie tyle cierpliwości??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2775
Stary 10.03.2014, 22:15
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
No właśnie, Skoro siebie tylko reprezentujesz, to nie pisz wiecej że "wszystkich". Póki co to SKWK reprezentuje kibiców Wisły a tacy jak ty możecie zając się ogladaniem meczów i kompsumpcją bufetowego menu.
SKWK może reprezentować JEDYNIE członków SKWK, a jak wiadomo stanowią oni (członkowie SKWK) malutki procencik kibiców Wisły. Tak gwoli ścisłości.
Odpowiedz cytując