Gwiaździsty napisał(a):

|
No właśnie, Skoro siebie tylko reprezentujesz, to nie pisz wiecej że "wszystkich". Póki co to SKWK reprezentuje kibiców Wisły a tacy jak ty możecie zając się ogladaniem meczów i kompsumpcją bufetowego menu.
|
SKWK może reprezentować JEDYNIE członków SKWK, a jak wiadomo stanowią oni (członkowie SKWK) malutki procencik kibiców Wisły. Tak gwoli ścisłości.