domin_czyzyny napisał(a):

Niestety, nie mam złudzeń :( to jest przykre, że osoby naxywające się kibicami wierzą POlicji i dziennikarzynom, czyli dwóm zawodom o etyce zbliżonej do tej, którą ma najstarszy zawód świata, oczywiście nie obrażając tej ostatniej...
To, że prostytutka, policjant czy dziennikarz wykonuje swoją robotę to cóz powiedzieć, taka moralność. Najgorsze jest to, że tutaj ich opinie mają swoich zwolenników...
GrzegorzTS jak ....a (prostytutka) coś powie to bierzesz to za pewnik ?
|
Dajcie spokój z tymi wycieczkami...
Tu chodzi o wartości. Ktoś lubi być robiony w bambuko. Ok. Jego sprawa. To nie znaczy od razu że jest prostytutką, ale nie znaczy też, że ma jakieś dane od niebios prawo wpływać na innych, żeby inni dawali robić się w bambuko tak jak on i tylko to mu trzeba wbić do głowy i będzie spokój.