Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2773
Stary 10.03.2014, 22:12
felipe napisał(a):Wyświetl post
Poza tym jak wiadomo winna policja ... Jak działa prewencyjnie - "państwo policyjne". Jak działa po fakcie - "niekompetencja w zabezpieczeniu imprezy". Odwracanie kota ogonem, ale to naturalna reakcja obronna.
Nie przyjmujesz do wiadomości, że POlicja nie ma działać za wcześnie, ani za późno ? Jest powołana do tego, aby działać wtedy kiedy trzeba. A tym razem zaatakowała pijących piwo i weszła do biur w nocy!! Czy tak ma działać POlicja?
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 10.03.2014 o godz. 22:15.
Odpowiedz cytując