Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2771
Stary 10.03.2014, 22:06
Wy to chłopaki macie zdrowie

Zrozumcie, że niektórzy mają swoje zdanie i im nie przetłumaczysz, choćbyś nie wiem jak chciał Mozesz uzywać różnych argumentów, poddawać różne przykłady, ale tak czy siak będzie, że kibol = bandyta, a bandyta = kibol. Niektórzy są zbyt ograniczeni, żeby pojmować świat inaczej niż czarno-biały.

Poddam swój skromny przykład, uważam się za kibola popieram race, popieram race na murawie, z calych sił popieram ideę Against Modern Football, wyjazdy i inne kibolskie akcje, a mimo tego w życiu prywatnym bynajmniej nie uważam się za bandytę - studiuję na cięzkim kierunku, teraz zacząlem nawet pracować naukowo i takich ludzi jest naprawdę więcej Ale w TV słyszę, a na TWSD czytam, że jestem bandytą Polecam się z tego smiać.

A dla wiecznie pospinanych mam filmik na rozluźnienie:

Ostatnio edytowane przez fialo : 10.03.2014 o godz. 22:14.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując