GrzegorzTS
Jako że kreujesz się na wiarygodne źródło:
Jak skomentujesz to:
Cytat:
Ponadto bulwersuje fakt, że policja, pomimo iż wiedzę o planach odpalania rac z bocznego boiska Towarzystwa powzięła ok. 3 godzin przed meczem od pana Jacka Bednarza, Prezesa Wisły Kraków SA, nie tylko nie podjęła działań zapobiegających, ale także nie interweniowała ani w trakcie ani zaraz po zdarzeniu (tj. jak wynika z nagrań ok. godz. 18:30) oraz nie uczyniła nic w celu zatrzymania jego sprawców.
Tym bardziej oburzające jest prowokowanie klientów restauracji oraz nieuzasadnione zatrzymanie ok. godz. 21:30 Wiceprezesa Zarządu TS Wisła pana Piotra Wawro, który po meczu spędzał czas w restauracji i próbował zapobiec skutkom prowokacji policyjnej, która miała przykryć nieudolność i błędy w działaniach oddziałów zabezpieczających widowisko sportowe.
Dodatkowo za skandaliczne uważamy wtargnięcie policji w godzinach nocnych do pomieszczeń klubowych TS Wisła wraz z przeszukiwaniem ich bez wiedzy i bez obecności przedstawiciela Towarzystwa. Takie zachowanie w ocenie Zarządu pozostaje całkowicie niezrozumiałe i karygodne.
|
W szczególności pogrubione.
Przecież był nawalony, chciał się lać bandyta jeden i co gorsza ma zarzuty!
