Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2762
Stary 10.03.2014, 21:39
Jeśli ktoś obraża i bezpodstawnie oskarża kibiców Wisły to nie można obok tego przejść obojętnie. Ale zamknięcie tematu to dobry pomysł, aby ukrócić działanie prowokatorów typu GrzegorzTS.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 10.03.2014 o godz. 21:45.
Odpowiedz cytując