|
Jeśli ktoś obraża i bezpodstawnie oskarża kibiców Wisły to nie można obok tego przejść obojętnie. Ale zamknięcie tematu to dobry pomysł, aby ukrócić działanie prowokatorów typu GrzegorzTS.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 10.03.2014 o godz. 21:45.
|