serek.c2 napisał(a):

Możesz cieszyć pyszczek jedynie zza monitora "chojraku"...
Jeśli nazywasz bandytą kogoś, kto odpalił/rzucił racę to rzeczywiście nie będę kwestionował słowa "debil" - ale użytego w stosunku do Twojej osoby.
|
W porządku, mamy jak widać inną definicję tego terminu. Ja swoją przedstawiłem kilka postów wyżej i będę się jej trzymał. Pozdrawiam.