Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2758
Stary 10.03.2014, 21:25
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Możesz cieszyć pyszczek jedynie zza monitora "chojraku"...

Jeśli nazywasz bandytą kogoś, kto odpalił/rzucił racę to rzeczywiście nie będę kwestionował słowa "debil" - ale użytego w stosunku do Twojej osoby.
W porządku, mamy jak widać inną definicję tego terminu. Ja swoją przedstawiłem kilka postów wyżej i będę się jej trzymał. Pozdrawiam.
Odpowiedz cytując