|
Spartan idealnie podsumował całą sytuację, a ja dodam tylko, że będzie tylko i wyłącznie gorzej. Jak już sami kibice zaczynają się żreć ze sobą i nie ma już czucia tej wspólnoty, to nic dobrego nie wróży. Tak jest już w całej Polsce, tylko nie wszędzie się jeszcze, to objawia.
|