gigant napisał(a):

|
Tłuki je.bane, jak z Wesołym jeździliśmy na wyjazdy i na Śląsku priorytetem było gdzie najpierw uderzyć, wy zastanawialiście się kto jest gorszy Żwirek czy Muchomorek. Zamknąć pi.zdy i najpierw coś zrobić dla Wisły, później płakać o byle pierdoły.
|
A jak Wesoły z braćmi Czerwcami i z Bocianem kroili szaliki "dwustronne" na wyjazdach od swoich nie wspomnisz? Nie róbmy polityki....Róznie bywało!