Wyświetl pojedynczy post
La Furia Dell' Est
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2750
Stary 10.03.2014, 20:31
gigant napisał(a):Wyświetl post
Tłuki je.bane, jak z Wesołym jeździliśmy na wyjazdy i na Śląsku priorytetem było gdzie najpierw uderzyć, wy zastanawialiście się kto jest gorszy Żwirek czy Muchomorek. Zamknąć pi.zdy i najpierw coś zrobić dla Wisły, później płakać o byle pierdoły.
A jak Wesoły z braćmi Czerwcami i z Bocianem kroili szaliki "dwustronne" na wyjazdach od swoich nie wspomnisz? Nie róbmy polityki....Róznie bywało!
Niegdyś uważałem, że cokolwiek jest lepsze niż nic. Dziś wiem, że czasem nic bywa lepsze niż cokolwiek......
Odpowiedz cytując