Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2749
Stary 10.03.2014, 20:19
bebeto napisał(a):Wyświetl post
Usprawiedliwiać może go tylko to że nie lubi kiedy GrzegorzTS pisze prawdę którą w dodatku mocno argumentuje. Niektórzy nie lubią prawdy...
Kto argunentuje? GrzegorzTS ? Chyba nie znasz definicji argument. Przecież ten człowiek, ani jednego dowodu na swoje oszczertwa nie napisał. Prosił go Palikot wiele razy i nic.

Jeśli na forum Wisły ktokolwiek obraża kibiców Wisły, oddanych i wiernych, którzy temu klubowi poświecają czas kasę, wolność, zdrowie to wypadałoby pokazać dowody na swoje oszczerstwa. Jeśli nie ma na to dowodów niech spierdala na żydowskie forum lub na forum policyjne.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 10.03.2014 o godz. 20:24.
Odpowiedz cytując