bebeto napisał(a):

|
Usprawiedliwiać może go tylko to że nie lubi kiedy GrzegorzTS pisze prawdę którą w dodatku mocno argumentuje. Niektórzy nie lubią prawdy...
|
Kto argunentuje? GrzegorzTS ? Chyba nie znasz definicji argument. Przecież ten człowiek, ani jednego dowodu na swoje oszczertwa nie napisał. Prosił go Palikot wiele razy i nic.
Jeśli na forum Wisły ktokolwiek obraża kibiców Wisły, oddanych i wiernych, którzy temu klubowi poświecają czas kasę, wolność, zdrowie to wypadałoby pokazać dowody na swoje oszczerstwa. Jeśli nie ma na to dowodów niech spierdala na żydowskie forum lub na forum policyjne.