|
Co tu sie dzieję. Wysyp zakompleksionych maruderów zza monitora aż przeraża.
Tak wszyscy martwią sie o wizerunek i finanse Wisły a powiedzcie jeden z drugim co takiego robicie na codzień
aby ten wizerunek poprawiać? Co robicie na codzień dla dobra naszego klubu? Jak wspieracie TS Wisła Kraków?
Organizujecie jakies akcje charytatywne patriotyczne? Działacie na froncie z wrogiem zza miedzy?
|