Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2747
Stary 10.03.2014, 20:09
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Mam dla wszystkich osiołków, tak łatwo operujących słowem "bandyta" jedną radę - zapoznajcie się ze znaczeniami słów, których używacie.
Cieszę się, że nie kwestionujesz przynajmniej słowa "debil", jeszcze nie wszystko u ciebie stracone

Co do meritum - nie jest nadużyciem nazywanie bandytą kogoś, kto łamie prawo, narażając świadomie (wszyscy wiemy, że rzucane race = kara) klub na straty (a zatem okradając go), a do tego przy okazji stwarza zagrożenie zdrowia osób postronnych w tym kobiet / dzieci.

To jedno z łagodniejszych określeń.
Odpowiedz cytując