bravelukas napisał(a):

Bandytami i debilami oczywiście są
|
Jakich czasów dożyliśmy... Byle pikol, który z trudem radzi sobie z kiełbachą obraża kibiców Wisły. Ciekawe dlaczego ma odwagę tylko internecie ? Może tak następnym razem bedziesz miał jaja i podejdziesz do tych "bandytów i debili" i im to powiesz?