Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2746
Stary 10.03.2014, 20:08
bravelukas napisał(a):Wyświetl post
Bandytami i debilami oczywiście są
Jakich czasów dożyliśmy... Byle pikol, który z trudem radzi sobie z kiełbachą obraża kibiców Wisły. Ciekawe dlaczego ma odwagę tylko internecie ? Może tak następnym razem bedziesz miał jaja i podejdziesz do tych "bandytów i debili" i im to powiesz?
Odpowiedz cytując