|
Naprawdę wolę patrzeć jak nasi czasem kopią się po czołach, ale w tyłach trzymają dyscyplinę, niż jak miałbym oglądać drużynę a'la obecny Lech. Czasem pięknie poklepią, ale w defensywie ośmieszają ich inwalidzi. Gdyby Widzew wyszedł na ten mecz bez Cetnarskiego, to pewnie by wygrał.
|