Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1356
Stary 10.03.2014, 19:59
Naprawdę wolę patrzeć jak nasi czasem kopią się po czołach, ale w tyłach trzymają dyscyplinę, niż jak miałbym oglądać drużynę a'la obecny Lech. Czasem pięknie poklepią, ale w defensywie ośmieszają ich inwalidzi. Gdyby Widzew wyszedł na ten mecz bez Cetnarskiego, to pewnie by wygrał.
Zapraszam na mojego piłkarskiego bloga - Futbol Totalny
Odpowiedz cytując