Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#143
Stary 10.03.2014, 19:56
Galonek napisał(a):Wyświetl post
Uwielbiam te wyjazdy ze szkołą. Gościu, nie wiesz kim jestem, ja nie wiem kim ty jesteś. W każdym razie szkołę mam już daaaawno za sobą.

Co do biegania czarnego, to nie jest moje zmartwienie. Mam w życiu poważniejsze. Jeżeli jesteś już dorosły (tego nie wiem), to pewnie doskonale o tym wiesz.
Nie zmienia to faktu, że zawsze kiedy czarny zaczyna biegać jak biały, to coś jest nie tak.
Poziom dyskusji na tym forum jest coraz gorszy. Szkoda, że zamiast do wymiany poglądów i opinii służy do wzajemnego obrażania się i strugania wszechwiedzących mędrców aka "kumatych".
Jak nasze czarne perły mają grać dalej takie g.wno to niech od początku zaczyna Szewczyk. Gorszy nie będzie, w dodatku swój chłopak, a może gwiazdy dzięki temu się obudzą?
Odpowiedz cytując