Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2744
Stary 10.03.2014, 19:43
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Pominę resztę dyrdymałów, jakimi raczysz nas od dłuższego czasu - może byś się jednak czasami zastanowił, co piszesz w odniesieniu do innych osób? Ktoś kto odpali racę, nawet rzuci ją na murawę jest dla Ciebie bandytą? Równo Ty masz pod sufitem?

Tak, dla mnie również jest bandytą i debilem ktoś kto rzuca racami. Tymbardziej jeśli te race lądują na trybunie obok Bogu ducha winnych ludzi. Tymbardziej, jeśli przez to zachowanie cierpi klub. A klub traci wymiernie: po pierwsze finansowo, po drugie wizerunkowo - na co drugim portalu informacja o pijanym vice spółki TS Wisła. Pal licho z Piotrem W. - jego mało kto poważny zna i rozpozna. Ale Wisła to marka rozpoznawalna...

Także nazywajmy rzeczy po imieniu.
Ostatnio edytowane przez felipe : 10.03.2014 o godz. 19:46.
Odpowiedz cytując