jerry.lii.lewis napisał(a):

Taki sam z ciebie noname, jak ze mnie. Chyba że gwiaździsty to twoje nazwisko.
Siebie tu reprezentuje. Jak dla mnie wystarczy. Nie muszę dodawać sobie wartości jakimiś stowarzyszonkami dziecięcymi
|
No właśnie, Skoro siebie tylko reprezentujesz, to nie pisz wiecej że "wszystkich". Póki co to SKWK reprezentuje kibiców Wisły a tacy jak ty możecie zając się ogladaniem meczów i kompsumpcją bufetowego menu.