Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2743
Stary 10.03.2014, 19:18
jerry.lii.lewis napisał(a):Wyświetl post
Taki sam z ciebie noname, jak ze mnie. Chyba że gwiaździsty to twoje nazwisko.
Siebie tu reprezentuje. Jak dla mnie wystarczy. Nie muszę dodawać sobie wartości jakimiś stowarzyszonkami dziecięcymi
No właśnie, Skoro siebie tylko reprezentujesz, to nie pisz wiecej że "wszystkich". Póki co to SKWK reprezentuje kibiców Wisły a tacy jak ty możecie zając się ogladaniem meczów i kompsumpcją bufetowego menu.
Odpowiedz cytując