|
Taki sam z ciebie noname, jak ze mnie. Chyba że gwiaździsty to twoje nazwisko.
Takie samo jest moje "wszystkim", jak twoje "czy się komuś podoba czy nie"
Siebie tu reprezentuje. Jak dla mnie wystarczy. Nie muszę dodawać sobie wartości jakimiś stowarzyszonkami dziecięcymi
Ostatnio edytowane przez jerry.lii.lewis : 10.03.2014 o godz. 18:55.
|