Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#141
Stary 10.03.2014, 18:52
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Z bandytami? Też bym się na miejscu Bednarza ze swołoczą nie układał.
Słucham...
dowody na bandyctwo proszę. Wyroki sądu na gwałty, pobicia, morderstwa, haracze, wymuszenia.
Mam prośbę do modów. Jeśli pojawiają się tutaj jakiekolwiek pomówienia, to prosiłbym w trosce o wizerunek kibiców Wisły Kraków o interwencje, bo to jest karygodne co tutaj się wypisuje.
Był tu jeden GrzegorzTS dowodów na machloje i bandyctwo nie przedstawił. Teraz kolejny kolega go zastępuje i serwuje nam rewelacje.
Przypominam, że to forum czyta cała Polska i cała Polska ma okazję do rechotu z poziomu wpisów co poniektórych a w szczególności ich pomówień niczym nie uzasadnionych, nie mając jakiegokolwiek poparcia w dowodach, nawet medialnych(nota bene na które się powołując to nie za dobrze świadczy o czyjejś inteligencji).

Patryko napisał(a):Wyświetl post
Też bym się na miejscu Bednarza ze swołoczą nie układał.
P.s Dziwić się ze są podziały na trybunach... jeśli w taki sposób szanuje się brata po szalu.

P.s Co ty dla Wisły zrobiłeś kolego, żeby takie inwektywy kierować wobec tych ludzi?
Ostatnio edytowane przez palikot : 10.03.2014 o godz. 19:45.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując