[QUOTE=jerry.lii.lewis;1352618]Pomijasz tych co odpalają race lądujące na widowni. Tu są dwa wyjścia - albo są kompletnymi debilami, którzy nie są wstanie wyobrazić sobie potencjalnych konsekwencji tego co robią albo, jeśli wyobraźni im starcza, są bandytami.
Cytat:
|
Jak w końcu zrozumiecie, że wasze zgadzanie się czy nie lata wszystkim w tych samych rejonach, co piszesz, to przestaniecie może takie debilne pomysły mieć na "wojenki" itp
|
A kogo ty noname reprezentujesz, ze piszesz za wszystkich ? Koło "Pikniki Bednarza" czy "Wpier..lacze Kiełbachy z colą". Jedynym stowarzyszeniem reprezentującycm kibiców Wisły Kraków jest SKWK, czy sie to komus podoba czy nie. Jak jesteś przedstawicielem tych "wszystkich" to sie ujawnij załóż stowarzyszenie, działaj a nie szczekaj zza monitora.