Wyświetl pojedynczy post
danpe_
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2734
Stary 10.03.2014, 18:28
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Wybacz, ale po meczu derbowym było pełno komentarzy, że młyn pozbawił Wisłę kompletu publiczności na meczu z Ruchem. Że na pewno miało przyjść 25 tys ludzi i w ogóle. Przecież graliśmy hit kolejki z trzecim Ruchem. Miał być komplet...

Okej - istnieje życie, klub sobie poradzi - podaj przykłady tego jak klub sobie poradzi?
Podobał Ci się w sobotę doping? Bo ja jedyne co słyszałem z trybun to ''pajace'' i ''złodzieje'' reszta była jakimś mamrotaniem.
Wolę, to od dostania w łeb racą spoza stadionu.
Odpowiedz cytując