Wyświetl pojedynczy post
jerry.lii.lewis
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: u mnie tyle cierpliwości??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2733
Stary 10.03.2014, 18:27
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Ktoś kto odpali racę, nawet rzuci ją na murawę jest dla Ciebie bandytą? Równo Ty masz pod sufitem?
Pomijasz tych co odpalają race lądujące na widowni. Tu są dwa wyjścia - albo są kompletnymi debilami, którzy nie są wstanie wyobrazić sobie potencjalnych konsekwencji tego co robią albo, jeśli wyobraźni im starcza, są bandytami.
[QUOTE]
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Mówiąc krótko. Macie gówno do gadania (to do klientów). Wasza rola na stadionie to kiełbacha i cola. A wasze zgadzania się czy nie zgadzania się na to czy tamto latają kibicom Wisły koło tego no wiecie.
/QUOTE]
Jak w końcu zrozumiecie, że wasze zgadzanie się czy nie lata wszystkim w tych samych rejonach, co piszesz, to przestaniecie może takie debilne pomysły mieć na "wojenki" itp
Ostatnio edytowane przez jerry.lii.lewis : 10.03.2014 o godz. 18:34.
Odpowiedz cytując