serek.c2 napisał(a):

|
Ktoś kto odpali racę, nawet rzuci ją na murawę jest dla Ciebie bandytą? Równo Ty masz pod sufitem?
|
Pomijasz tych co odpalają race lądujące na widowni. Tu są dwa wyjścia - albo są kompletnymi debilami, którzy nie są wstanie wyobrazić sobie potencjalnych konsekwencji tego co robią albo, jeśli wyobraźni im starcza, są bandytami.
[QUOTE]
Gwiaździsty napisał(a):

Mówiąc krótko. Macie gówno do gadania (to do klientów). Wasza rola na stadionie to kiełbacha i cola. A wasze zgadzania się czy nie zgadzania się na to czy tamto latają kibicom Wisły koło tego no wiecie.
/QUOTE]
|
Jak w końcu zrozumiecie, że wasze zgadzanie się czy nie lata wszystkim w tych samych rejonach, co piszesz, to przestaniecie może takie debilne pomysły mieć na "wojenki" itp