GrzegorzTS napisał(a):

Pominę resztę dyrdymałów, jakimi raczysz nas od dłuższego czasu - może byś się jednak czasami zastanowił, co piszesz w odniesieniu do innych osób? Ktoś kto odpali racę, nawet rzuci ją na murawę jest dla Ciebie bandytą? Równo Ty masz pod sufitem?