Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2719
Stary 10.03.2014, 16:57
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
takie teksty jak Twoje z pewnością im "pomogą" wybrać inną organizację. Przynajmniej tutaj nie powinno się takich pomysłów poddawać, bo przez przypadek jeden debil czy drugi tak właśnie zrobi.

A co zrobił Pan Prezes TS Wisła zdecyduje sąd, a nie pismaki czy POlicja...

A co by zrobił Henryk Reyman z osobami, które nie znają HYMNU TS WISŁA ? nie trzeba chyba mówić...
Doprawdy chciałbym mieć aż taką moc sprawczą w internecie, żeby jakiś chłopek zastanowił się na jaką organizację ma przekazać swój podatek. Zwłaszcza, że jakieś 70% regularnie piszących i czytujących to forum userów pewnie się w ogóle nie rozlicza

Tak samo, mam nadzieję, zrobi sąd i policja ws. 15 debili z Derbów i kolejnych kilkunastu z meczu z Ruchem.

Co do działań Reymana - nigdy się nie dowiesz i chyba lepiej, bo patrząc na to, co dzieje się wokół Wisły za sprawą SKWK, można by się w grobie przewrócić.
Odpowiedz cytując