Flinston napisał(a):

|
a ten maly procencik to nikogo i tak nie powinien obchodzić.
|
a skąd wiesz ile ten mały procencik u mnie stanowi ?, moze tyle co zbiorka z całego dnia meczu... Nie kazdy zarabia w pln

Wiem ze to niemozliwe bo przezyłem juz kilka wojen wewnatrz wislackich wszyscy mamy teraz gorące głowy dlatego albo dajmy sobie na wstrzymanie albo chociaz nie bluzgajmy na siebie NIGDY nie bedzie 100 % porozumienia ale szanujmy się ... chodzimy w jednym szalu.