Wyświetl pojedynczy post
Killhim
Senior Member
 
 
Od: 06.2004
Skąd: KOZŁÓWEK , na Reymonta od 88

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2714
Stary 10.03.2014, 16:43
Flinston napisał(a):Wyświetl post
a ten maly procencik to nikogo i tak nie powinien obchodzić.
a skąd wiesz ile ten mały procencik u mnie stanowi ?, moze tyle co zbiorka z całego dnia meczu... Nie kazdy zarabia w pln Wiem ze to niemozliwe bo przezyłem juz kilka wojen wewnatrz wislackich wszyscy mamy teraz gorące głowy dlatego albo dajmy sobie na wstrzymanie albo chociaz nie bluzgajmy na siebie NIGDY nie bedzie 100 % porozumienia ale szanujmy się ... chodzimy w jednym szalu.
Odpowiedz cytując