Wyświetl pojedynczy post
Flinston
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2712
Stary 10.03.2014, 16:37
Wszystkich kibiców powiadasz? Dlaczego SKWK ma reprezentować zdanie ludzi którzy przychodzą na mecz raz na 2 tygodnie i to cała ich aktywność na rzecz Wisły


edit. w dodatku ludzi którzy tylko mają okazje to jączą na nich, i rzucają kłody pod nogi, Lukasz powiedz że zartujesz proszę.
Ostatnio edytowane przez Flinston : 10.03.2014 o godz. 16:39.
Odpowiedz cytując