Wszystkich kibiców powiadasz? Dlaczego SKWK ma reprezentować zdanie ludzi którzy przychodzą na mecz raz na 2 tygodnie i to cała ich aktywność na rzecz Wisły
edit. w dodatku ludzi którzy tylko mają okazje to jączą na nich, i rzucają kłody pod nogi, Lukasz powiedz że zartujesz proszę.