domin_czyzyny napisał(a):

|
rozumiem, że starasz się ośmieszyć moje zdanie.
|
Nie do końca.
Uważam że źle stawiasz punkt ciężkości - zmiana negocjatora na kogoś 'wyżej' niewiele zmieni. Bednarz ma wystarczający zakres kompetencji. Zmiana negocjatorów z obu stron - owszem, jest to jakiś pomysł. Albo mediacja. Jednak obawiam się że nie chodzi Ci o porozumienie a o wykopanie Bednarza ze stołka, co tylko może zrobić Cupiał. Dlatego sugerujesz rozmowy na takim a nie innym szczeblu. Stąd dodałem do zestawu Tuska - końcu może w Polsce tyle co Cupiał w Wiśle więc równie dobrze można uderzać do tej persony w sprawie rac.
A co do oświadczenia stowarzyszenia to podchodzę do niego z optymizmem. Miło że chcą się publicznie wypowiedzieć na temat ostaniach zdarzeń, co więcej interesuje mnie co kryje się pod 'nową formułą Stowarzyszenia'.
Co do samego SKWK - oczekiwałbym aby nie tylko działali na rzecz Wisły i kibiców ale również aby współdziałali z klubem w tej kwestii, mimo różnicy zdań. A nader wszytko aby reprezentowali interesy wszystkich kibiców a nie tylko własne.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA