!!IRIVER!! napisał(a):

|
Umiesz czytać? Gdzie ja napisałem na co idą zbiórki? Ja piszę o tym, że takie działania pana wiceprezesa, sprawiły że teraz inni zamiast przekazać kasę z rozliczenia podatkowego na SKWK lub TS Wisła lub dać do puszki w trakcie zbiórek na meczu, będą woleli wpisać KRS jakiejś innej instytucji, o wrzuceniu paru zeta do puszki nie wspominając.
|
takie teksty jak Twoje z pewnością im "pomogą" wybrać inną organizację. Przynajmniej tutaj nie powinno się takich pomysłów poddawać, bo przez przypadek jeden debil czy drugi tak właśnie zrobi.
A co zrobił Pan Prezes TS Wisła zdecyduje sąd, a nie pismaki czy POlicja...
A co by zrobił Henryk Reyman z osobami, które nie znają HYMNU TS WISŁA ? nie trzeba chyba mówić...