Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2709
Stary 10.03.2014, 16:32
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Umiesz czytać? Gdzie ja napisałem na co idą zbiórki? Ja piszę o tym, że takie działania pana wiceprezesa, sprawiły że teraz inni zamiast przekazać kasę z rozliczenia podatkowego na SKWK lub TS Wisła lub dać do puszki w trakcie zbiórek na meczu, będą woleli wpisać KRS jakiejś innej instytucji, o wrzuceniu paru zeta do puszki nie wspominając.
takie teksty jak Twoje z pewnością im "pomogą" wybrać inną organizację. Przynajmniej tutaj nie powinno się takich pomysłów poddawać, bo przez przypadek jeden debil czy drugi tak właśnie zrobi.

A co zrobił Pan Prezes TS Wisła zdecyduje sąd, a nie pismaki czy POlicja...

A co by zrobił Henryk Reyman z osobami, które nie znają HYMNU TS WISŁA ? nie trzeba chyba mówić...
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 10.03.2014 o godz. 16:35.
Odpowiedz cytując