domin_czyzyny napisał(a):

|
łykasz wszystko co piszą pismaki. Akurat wiele zbiórek jest na sekcje SKWK, które dzięki tej kasie jeszcze jakoś zipią, tak samo jest z kasą z podatków. Jeśli nie dasz kasy na zbiórce na TS, albo z podatków to wiele dzieci nie będzie mogło trenować (m.in. nasza AKADEMIA PIŁKARSKA). Takimi tekstami tylko kompromitujesz swoją osobę. Naprawdę takich tekstów nie powstydziłby się nie jeden parch, co nie znaczy że Ty jesteś parchem...
|
Umiesz czytać? Gdzie ja napisałem na co idą zbiórki? Ja piszę o tym, że takie działania pana wiceprezesa, sprawiły że teraz inni zamiast przekazać kasę z rozliczenia podatkowego na SKWK lub TS Wisła lub dać do puszki w trakcie zbiórek na meczu, będą woleli wpisać KRS jakiejś innej instytucji, o wrzuceniu paru zeta do puszki nie wspominając.