!!IRIVER!! napisał(a):

|
Zajebiście - pośród idiotów broniących wstrzeliwujących race był pan wiceprezes TS. Brawo, tak się robi PR w klubach sportowych. Na pewno zbiórki do puszek na kolejnych meczach będą biły rekordy... Idą rozliczenia Pitów - to z pewnością wszyscy rzucą się jak opętani, by wklepać KRS stowarzyszenia albo TS...
|
Reyman by mu na pewno podał rękę...
Cytat:
|
Zastanówcie się czy swoją nienawiście nie wylejecie dziecka z kąpielą. Z takim podejście wielu z Was to żydki przeżyją kryzys i odrodzą się ze zdwojoną silą.
|
Zrozum że chłopie, że sto razy bardziej od jakiegokolwiek wpisu na forum i w ogóle od gadania szkodzą Wiśle REALNE CZYNY z ostatnich tygodni bandy pozbawionych wyobraźni i ograniczonych umysłowo osobników... Tu jest problem, ogarnij się!