Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2707
Stary 10.03.2014, 16:29
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Zajebiście - pośród idiotów broniących wstrzeliwujących race był pan wiceprezes TS. Brawo, tak się robi PR w klubach sportowych. Na pewno zbiórki do puszek na kolejnych meczach będą biły rekordy... Idą rozliczenia Pitów - to z pewnością wszyscy rzucą się jak opętani, by wklepać KRS stowarzyszenia albo TS...
Reyman by mu na pewno podał rękę...

Cytat:
Zastanówcie się czy swoją nienawiście nie wylejecie dziecka z kąpielą. Z takim podejście wielu z Was to żydki przeżyją kryzys i odrodzą się ze zdwojoną silą.
Zrozum że chłopie, że sto razy bardziej od jakiegokolwiek wpisu na forum i w ogóle od gadania szkodzą Wiśle REALNE CZYNY z ostatnich tygodni bandy pozbawionych wyobraźni i ograniczonych umysłowo osobników... Tu jest problem, ogarnij się!
Ostatnio edytowane przez felipe : 10.03.2014 o godz. 16:35.
Odpowiedz cytując