Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2706
Stary 10.03.2014, 16:25
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Zajebiście - pośród idiotów broniących wstrzeliwujących race był pan wiceprezes TS. Brawo, tak się robi PR w klubach sportowych. Na pewno zbiórki do puszek na kolejnych meczach będą biły rekordy... Idą rozliczenia Pitów - to z pewnością wszyscy rzucą się jak opętani, by wklepać KRS stowarzyszenia albo TS...
łykasz wszystko co piszą pismaki. Akurat wiele zbiórek jest na sekcje TS, które dzięki tej kasie jeszcze jakoś zipią, tak samo jest z kasą z podatków. Jeśli nie dasz kasy na zbiórce na TS, albo z podatków to wiele dzieci nie będzie mogło trenować (m.in. nasza AKADEMIA PIŁKARSKA). Takimi tekstami tylko kompromitujesz swoją osobę. Naprawdę takich tekstów nie powstydziłby się nie jeden parch, co nie znaczy że Ty jesteś parchem...

Zastanówcie się czy swoją nienawiście nie wylejecie dziecka z kąpielą. Z takim podejście wielu z Was to żydki przeżyją kryzys i odrodzą się ze zdwojoną silą.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 10.03.2014 o godz. 16:28.
Odpowiedz cytując