Wyświetl pojedynczy post
Killhim
Senior Member
 
 
Od: 06.2004
Skąd: KOZŁÓWEK , na Reymonta od 88

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2704
Stary 10.03.2014, 16:05
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post

Okej - istnieje życie, klub sobie poradzi - podaj przykłady tego jak klub sobie poradzi?
Podobał Ci się w sobotę doping? Bo ja jedyne co słyszałem z trybun to ''pajace'' i ''złodzieje'' reszta była jakimś mamrotaniem.
Zebysmy sie dobrze zrozumieli ...

Na D i G było:

2,3 pod wpływem ktorzy chcieli intonowac bo ... byli pod wpływem
2,3 ktorzy intonowali ale nie było ich słychac

i reszta sektora ktora spiewa od czasu do czasu ...bo lubia ale nie są zainteresowani cały mecz drzec ryja

Chciałbym Ci tylko przypomniec jak wyglądał dopingujący w latach 80 bo od wtedy chodzę na Wisłę.

-połowa 80 doping szedł ze srodka Dychy
-w 90 Mariusz
- na przełomie lat wlazło gniazdo ... ale wiemy co sie stało dalej ... przez 2,3 sezony doping to były zrywy, co rok kto inny zaczynał, sam pamietam bo stałem na ostatnim pietrze byłej dziesiatki i widziałem jak to sie powoli kleiło
po 2002 chyba dopiero zoorganizowali to G, U .... reszta i chwała im za to

Nie chce zeby tak było i nie chce isc w stone utopii .. ale uwazam ze doping sie zawsze odrodzi i zoorganizuje ... pisałem juz na chatcie nie popieram rac ktore lecą mi na łbem Zawsze po tym jak sie wypałały kładłem je ziemi

Z Wislackimi pozdrowieniami
Odpowiedz cytując