Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2703
Stary 10.03.2014, 16:02
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
I tylko z Tuskiem
Zobaczymy co SKWK ma do powiedzenia na dniach - ponoć ma wyjść oświadczenie.
rozumiem, że starasz się ośmieszyć moje zdanie. Rozmowy z kim innym nie mają sensu, jak mamy coś konstruktywnego ustalić w sprawie dalszej współpracy.

A co Cie obchodzi oświadczenie SKWK, Ty o nich masz zdanie, którego nic nie zmieni. Abyś bił im brawo musieliby:

1) Zadeklarować współpracę z klubem na warunkach Bednarza.
2) Zadeklarować współpracę z Policją na warunkach komendanta.
3) Zadeklarować zaniechanie jakiejkolwiek działalności, która byłaby sprzeczna z REGULAMINEM STADIONOWYM.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 10.03.2014 o godz. 16:20.
Odpowiedz cytując