Lukasz napisał(a):

I tylko z Tuskiem
Zobaczymy co SKWK ma do powiedzenia na dniach - ponoć ma wyjść oświadczenie.
|
rozumiem, że starasz się ośmieszyć moje zdanie. Rozmowy z kim innym nie mają sensu, jak mamy coś konstruktywnego ustalić w sprawie dalszej współpracy.
A co Cie obchodzi oświadczenie SKWK, Ty o nich masz zdanie, którego nic nie zmieni. Abyś bił im brawo musieliby:
1) Zadeklarować współpracę z klubem na warunkach Bednarza.
2) Zadeklarować współpracę z Policją na warunkach komendanta.
3) Zadeklarować zaniechanie jakiejkolwiek działalności, która byłaby sprzeczna z REGULAMINEM STADIONOWYM.