Wyświetl pojedynczy post
Janusz94
Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67740
Stary 10.03.2014, 15:05
Moim zdaniem nie ma co sobie zawracać głowy piłkarzami ktorzy kiedyś grali u nas świetnie i czekać na ich powroty. Kuba zapowiedział że będzie chciał wrócić ale czy Marcelo i Uche będą chcieli ? Tu już jest znak zapytania. Ja skupiłbym się głównie na zawodnikach grających w ekstraklasie, ewentualnie I lidze. Z I ligi widziałbym u nas: Adriana Cierpkę z Miedzi Legnica rok kontraktu, braci Maków z GKS Bełchatów 1,5 roku kontraktu, Mateusza Szwocha z Arki Gdynia koniec kontraktu po sezonie, Michała Szromnika z Arki Gdynia koniec kontraktu po sezonie, Rafała Leszczyńskiego z Dolcanu Ząbki rok kontraktu, Alana Czerwińskiego z GKS Katowice rok kontraktu, Maciej Wilusz z GKS Bełchatów koniec kontraktu, Kamil Wacławczyk z GKS Bełchatów pół roku kontraktu.Jak widać pierwsza liga wygląda ciekawie i można kilka talentów pozyskać za niwielkie pieniądze i najwyżej ich wypożyczyć żeby się ogrywali lecz niektórzy mogliby z powodzeniem grać u nas w pierwszym składzie.
Odpowiedz cytując