Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2700
Stary 10.03.2014, 15:02
walka z kibicami swojego klubu nigdzie nie przyniosła rezultatów, o których marzyło wielu. Walczyła już Legia, Lech, Wisła, Zawisza, Lechia i pewnie wszyscy inni...

Zawsze po początkowych zachwytach pikoli (nie mylić z Piknikiem) swojego klubu, mediów i policji przychodziło twarde zderzenie z rzeczywistością. Mianowicie drastycznym spadkiem frekwencji, po wyjściu ze stadionu ultrasów i kibiców, którzy z nimi się solidaryzują następował powolny odpływ pikoli, którzy nie mogli patrzyć na kopanie sie po czołach kopaczy oraz ze względu na BRAK ATMOSFERY MECZOWEJ. To jest PARADOSK, że pikole po pierwotnych zachwytach nad walką ze "stadionową bandyterką" po jakimś czasie sami zaczynają za nimi tęksnić i odwracają się od KLUBU

Pikole pokazali też na ostatnim meczu, że nie potrafią dopingować, nie znają słów przyspiewek i nie potrafią zbudować dobrej atmosfery na meczu. NIE ZNAJĄ SŁÓW PIEŚNI OBECNYCH NA NASZYCH TRYBUNACH OD DZIESIĄTEK LAT!!!! Jak można nie znać MY CHŁOPCY Z REYMONTA !!

Młoda Wisła zawstydziła naprawdę wielu...

Teraz SKWK i S.A. powinna myśleć o pokoju, a nie o wojnie. Po dwóch stronach musi dojść do ustępstw, S.A. musi poświęcić Bednarza to jest najlepsze wyjscie. Ten człowiek nie jest warty ani jednego dnia stracowego w bezsensownej wojence między klubem, a kibicami. Powiedział już za wiele słów, o których nie można zapomnieć i całkowicie uniemożliwiają dalszą współpracę. Nie jest związany z Wisłą, Krakowem, jest typowym najemnikiem śląsko - warszawskim. SKWK musi przeanalizowąć swoje zachowanie i wyciągnąć wnioski na przyszłość. Jeszcze raz powinni siąść do rozmów i zastanowić się nad podziałem odpowiedzialności ze pewne sprawy.

Podejrzewam, że Bednarz tymi swoimi "występami" robi sobie jakiś PR w okół własnej osoby. Chce pokazać jaki z niego męczennik, żeby w przyszłości powiedzieć, że poświęcił swoje stanowisko w walce z "barbarzyńskimi kibolami". Pewnie i tak wie, że Jego czas się tutaj kończy... SKWK powinno rozmawiać z Cupiałem i tylko z nim.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 10.03.2014 o godz. 15:19.
Odpowiedz cytując