Gwiaździsty napisał(a):

|
Z artykułu wynika, że z kibicami walczy Bednarz przy pomocy policji. Z wcześniejszych wpisów wynika, że wspierasz działania Bednarza. Zatrzymanie wiceprezesa TS Wisła przyjąłeś zapewne z radością.
|
Bardzo się cieszyłem.
Boże święty widzisz i nie grzmisz.
PS. Wspieram działania mające na celu zażegnanie konfliktu i dojście do porozumienia. Coś mi się zdaje, że nie wszyscy tego chcą niestety.