Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2695
Stary 10.03.2014, 14:32
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Z artykułu wynika, że z kibicami walczy Bednarz przy pomocy policji. Z wcześniejszych wpisów wynika, że wspierasz działania Bednarza. Zatrzymanie wiceprezesa TS Wisła przyjąłeś zapewne z radością.
Bardzo się cieszyłem.

Boże święty widzisz i nie grzmisz.

PS. Wspieram działania mające na celu zażegnanie konfliktu i dojście do porozumienia. Coś mi się zdaje, że nie wszyscy tego chcą niestety.
Odpowiedz cytując