silver03 napisał(a):

|
Zajebiście walczmy dalej sami ze sobą dla "dobra Wisły", a to że Wisła traci finansowo, marketingowo, że będzie teraz obrzucana g*wnem to wina tylko i wyłącznie Bednarza... Ale do boju bracia, wojna!!! Prędzej na R22 nie pozostanie kamień na kamieniu niż dogadamy się po ludzku. Do boju!!!
|
Z artykułu wynika, że z kibicami walczy Bednarz przy pomocy policji. Z wcześniejszych wpisów wynika, że wspierasz działania Bednarza. Zatrzymanie wiceprezesa TS Wisła przyjąłeś zapewne z radością.