|
Oj jacy wszyscy oburzeni że SKWK chciało złotówkę od biletu, taki olbrzymi podatek, jak tak można?
Szkoda, że tak nie protestujecie jak tusk i jego banda podnosi wszystkie możliwe podatki.
Ostatnio edytowane przez Valandil : 10.03.2014 o godz. 14:17.
|