Wyświetl pojedynczy post
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2691
Stary 10.03.2014, 13:58
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
Akurat to zdjęcie to nie jest żaden fake - raca padła za krzesełkiem i zapaliła się, a gość, który tam siedział wyszedł z meczu razem z kilkuletnią córką natychmiast. Dlatego "tylko" nadpalona jest część oparcia. 20-30 cm i dziecko przyjęłoby to pewnie na klatę, wtedy mielibyście się Panowie czym chwalić. Byłem 10 metrów dalej i widziałem. Inna raca płonęła na dach stadionu nad nami.....
Po takich wyczynach cała masa matek z pewnością natychmiast wyśle swoje dzieci na mecz Wisły bez żadnych obaw...
Chyba jednak nie do końca, bo jest to zdjęcie z sektora E22.
Ostatnio edytowane przez Coglin : 10.03.2014 o godz. 14:01.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując