Arsenal napisał(a):

Zajebiście walczmy dalej sami ze sobą dla "dobra Wisły", a to że Wisła traci finansowo, marketingowo, że będzie teraz obrzucana g*wnem to wina tylko i wyłącznie Bednarza... Ale do boju bracia, wojna!!! Prędzej na R22 nie pozostanie kamień na kamieniu niż dogadamy się po ludzku. Do boju!!!