Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2690
Stary 10.03.2014, 13:45
Zajebiście walczmy dalej sami ze sobą dla "dobra Wisły", a to że Wisła traci finansowo, marketingowo, że będzie teraz obrzucana g*wnem to wina tylko i wyłącznie Bednarza... Ale do boju bracia, wojna!!! Prędzej na R22 nie pozostanie kamień na kamieniu niż dogadamy się po ludzku. Do boju!!!
Odpowiedz cytując