Gwiaździsty napisał(a):

Odwrócił bym pytanie: Co zyskał klub na zrobieniu kibiców w konia (vide-umowa) ?
Wg. mnie kibice zostali oszukani i postanowili dzialać. Wojnę wypowiedział im Bednarz. Wojnę kończy podpisanie porozumienia. Pytanie czy Bednarza na to stać ?
|
Dlaczego wszyscy pisza ze konflikt jest z kibicami? Konflikt jest z SKWK ktore chce podatku.