Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2689
Stary 10.03.2014, 13:36
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Odwrócił bym pytanie: Co zyskał klub na zrobieniu kibiców w konia (vide-umowa) ?
Wg. mnie kibice zostali oszukani i postanowili dzialać. Wojnę wypowiedział im Bednarz. Wojnę kończy podpisanie porozumienia. Pytanie czy Bednarza na to stać ?
Dlaczego wszyscy pisza ze konflikt jest z kibicami? Konflikt jest z SKWK ktore chce podatku.
Odpowiedz cytując