Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2686
Stary 10.03.2014, 12:53
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Odwrócił bym pytanie: Co zyskał klub na zrobieniu kibiców w konia (vide-umowa) ?
Wg. mnie kibice zostali oszukani i postanowili dzialać. Wojnę wypowiedział im Bednarz. Wojnę kończy podpisanie porozumienia. Pytanie czy Bednarza na to stać ? Ale skoro facet zapowiada nawet swój wniosek o zamknięcie całego stadionu to dla mnie ten najemnik przypadkowy w Wiśle jest skończonym idiotą a nie prezesem odpowiedzialnym za klub. Wisła to dla niego kolejny przystanek w pracy zawodowej.
Dalej myślisz, ze to Bednarz decydował? Moim zdaniem akurat on jako klasyczny najemnik dla świętego spokoju podpisałby wszystko byle nie było konieczności tłumaczenia się z czegokolwiek.
Odpowiedz cytując