Gwiaździsty napisał(a):

Odwrócił bym pytanie: Co zyskał klub na zrobieniu kibiców w konia (vide-umowa) ?
Wg. mnie kibice zostali oszukani i postanowili dzialać. Wojnę wypowiedział im Bednarz. Wojnę kończy podpisanie porozumienia. Pytanie czy Bednarza na to stać ? Ale skoro facet zapowiada nawet swój wniosek o zamknięcie całego stadionu to dla mnie ten najemnik przypadkowy w Wiśle jest skończonym idiotą a nie prezesem odpowiedzialnym za klub. Wisła to dla niego kolejny przystanek w pracy zawodowej.
|
Dalej myślisz, ze to Bednarz decydował? Moim zdaniem akurat on jako klasyczny najemnik dla świętego spokoju podpisałby wszystko byle nie było konieczności tłumaczenia się z czegokolwiek.