Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2684
Stary 10.03.2014, 12:43
c. napisał(a):Wyświetl post
Nie przesadzaj, filmik bije rekordy popularności i ma zielony paseczek:
https://www.youtube.com/watch?v=2o4DRvQXUXA
Posłuchajcie końcówki: "Tak się bawi, tak się bawi, Wisełka" czyli większości kibiców Wisły obecnych na stadionie te race nie przeszkadzały tylko się podobały jeżeli tak śpiewali

Ale jak zawsze znajdą się jednostki które będą szukały dziury w całym....
Ostatnio edytowane przez heoij : 10.03.2014 o godz. 12:46.
Odpowiedz cytując