c. napisał(a):

Posłuchajcie końcówki: "Tak się bawi, tak się bawi, Wisełka" czyli większości kibiców Wisły obecnych na stadionie te race nie przeszkadzały tylko się podobały jeżeli tak śpiewali
Ale jak zawsze znajdą się jednostki które będą szukały dziury w całym....