Grantar napisał(a):

Dzieci mam gromadkę i uwierz mi: zmienia to trochę optykę patrzenia na życie.
A z twoich wypowiedzi, (nie obraź się) , wywnioskowałem że jesteś nastolatkiem który w nosie ma jakieś tam "zagrożenia" .. W młodości i to normalne. też tak miałem.
Ale skoro masz już swoje lata i jesteś wieloletnim wiernym i oddanym kibicem Wisły to przepraszając zapytam:
co zyskał klub i kibice dzięki ostrzelaniu stadionu racami ... ?
Specjalnie pytam o zyski bo o negatywnych skutkach widzę nie masz niestety pojęcia.
|
Odwrócił bym pytanie: Co zyskał klub na zrobieniu kibiców w konia (vide-umowa) ?
Wg. mnie kibice zostali oszukani i postanowili dzialać. Wojnę wypowiedział im Bednarz. Wojnę kończy podpisanie porozumienia. Pytanie czy Bednarza na to stać ? Ale skoro facet zapowiada nawet swój wniosek o zamknięcie całego stadionu to dla mnie ten najemnik przypadkowy w Wiśle jest skończonym idiotą a nie prezesem odpowiedzialnym za klub. Wisła to dla niego kolejny przystanek w pracy zawodowej.