Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2680
Stary 10.03.2014, 12:08
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Dzieci to sobie najpierw sam zmajstruj a potem używaj takiego zwrotu. Poza tym srałeś wtedy w pieluchę kiedy ja za Wisłą na wyjazdy jeździłem.
Weszło to taka legijna strona dla ogólnopolskiek tłuszczy kiełbasianej wystepującej okresowo na stadionach ekstraklasy. Dlatego cytaty z tego gówna nawet nie czytam (tak jak i tym razem). Wrażenia "wiślackiego piknika" he, he, he.
Dzieci mam gromadkę i uwierz mi: zmienia to trochę optykę patrzenia na życie.
A z twoich wypowiedzi, (nie obraź się) , wywnioskowałem że jesteś nastolatkiem który w nosie ma jakieś tam "zagrożenia" .. W młodości i to normalne. też tak miałem.
Ale skoro masz już swoje lata i jesteś wieloletnim wiernym i oddanym kibicem Wisły to przepraszając zapytam:
co zyskał klub i kibice dzięki ostrzelaniu stadionu racami ... ?
Specjalnie pytam o zyski bo o negatywnych skutkach widzę nie masz niestety pojęcia.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując