hubert.fan napisał(a):

Skończcie wylewać tu swoje smutki płaczki internetowe bo aż żal to czytać ...
Teraz pełno specjalistów od rac się nagle znalazło, ale jak w poprzednich latach oprawy i racowiska były wspaniałe to każdy chwalił Ultrasów ... Hipokryci !
|
Zrozum że nikt nie jest przeciwnikiem racowisk przy okazji oprawy! Ale w sobotę chyba jednak mieliśmy do czynienia z trochę innym zastosowaniem rac niż to ma miejsce podczas efektownych opraw meczowych.