Wyświetl pojedynczy post
White91
Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2679
Stary 10.03.2014, 12:01
hubert.fan napisał(a):Wyświetl post
Skończcie wylewać tu swoje smutki płaczki internetowe bo aż żal to czytać ...

Teraz pełno specjalistów od rac się nagle znalazło, ale jak w poprzednich latach oprawy i racowiska były wspaniałe to każdy chwalił Ultrasów ... Hipokryci !
Zrozum że nikt nie jest przeciwnikiem racowisk przy okazji oprawy! Ale w sobotę chyba jednak mieliśmy do czynienia z trochę innym zastosowaniem rac niż to ma miejsce podczas efektownych opraw meczowych.
Odpowiedz cytując