Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2677
Stary 10.03.2014, 11:55
hubert.fan napisał(a):Wyświetl post
Skończcie wylewać tu swoje żale płaczki internetowe bo aż żal to czytać ...

Teraz pełno specjalistów od rac się nagle znalazło, ale jak w poprzednich latach oprawy i racowiska były wspaniałe to każdy chwalił Ultrasów ... Hipokryci !
Widać, że brakuje argumentacji co do ostatnich wyczynów.

Proponuje zacząć czytać ze zrozumieniem, większość osób uważa, że race są spoko/fajnie wyglądają itp. oraz jednocześnie uważa, że ostatnia akcja była kretyńska bo mogło się komuś coś stać, jasne?

Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
A rozumiem, niewygodnie mówić o tym bo wtedy siedziałeś cicho. Teraz nagle dostałeś wiatru w żagle. W takim razie nie dyskutujmy o racy bo to było w sobotę a dzisiaj mamy poniedziałek.
No, no widzę zdolności paranormalne się udzielają. Może wiesz co robiłem w piątek wieczorem/nocy bo zbytnio nie pamiętam...
Ostatnio edytowane przez silver03 : 10.03.2014 o godz. 12:06.
Odpowiedz cytując