hubert.fan napisał(a):

Skończcie wylewać tu swoje żale płaczki internetowe bo aż żal to czytać ...
Teraz pełno specjalistów od rac się nagle znalazło, ale jak w poprzednich latach oprawy i racowiska były wspaniałe to każdy chwalił Ultrasów ... Hipokryci !
|
Widać, że brakuje argumentacji co do ostatnich wyczynów.
Proponuje zacząć czytać ze zrozumieniem, większość osób uważa, że race są spoko/fajnie wyglądają itp. oraz jednocześnie uważa, że ostatnia akcja była kretyńska bo mogło się komuś coś stać, jasne?
Gwiaździsty napisał(a):

|
A rozumiem, niewygodnie mówić o tym bo wtedy siedziałeś cicho. Teraz nagle dostałeś wiatru w żagle. W takim razie nie dyskutujmy o racy bo to było w sobotę a dzisiaj mamy poniedziałek.
|
No, no widzę zdolności paranormalne się udzielają. Może wiesz co robiłem w piątek wieczorem/nocy bo zbytnio nie pamiętam...